image

Podłogi Meister

Technologie i patenty

MasterClick Plus

MultiClick

SilentTouch

Zintegrowany system dźwiękochłonny

System AquaSafe

Proste, szybkie i bezpieczne w montażu – takie samo stosowane do wszystkich naszych podłóg laminowanych. Systemy typu click gwarantują naszą legendarnie łatwą instalację i są dostosowane do każdej specyfiki podłoża oraz wymiaru paneli. Przykładem jest opatentowany, rozwijany przez MEISTER, system łączenia końców Masterclic Plus® 
oraz wypróbowany i przetestowany system łączenia wzdłuż długości Uniclic™.

System łączenia
MasterClic Plus

Unikalne połączenie bezklejowego
systemu Masterclic Plus:

  • Nie ma wystających, trudnych w obsłudze wpustów na końcach, które mogłyby doprowadzić do rozłączenia paneli podczas opuszczania.
  • W porównaniu z istniejącymi „odginanymi” metodami układania, końce nie blokują się w momencie kiedy panel jest ułożony.
  • W momencie kiedy następny rząd paneli jest ułożony, system Masterclic Plus jest aktywowany, a mocowania blokowane automatycznie.
  • Specjalnie opracowana i opatentowana geometria profilu z niwelowaniem wysokości i boków zabezpiecza dokładne pozycjonowanie końców paneli. Wytwarza to naprężenie wstępne, które zapewnia trwałe wspólne połączenie.

Z systemem Multiclic panele zaczepiane są długimi krawędziami pod kątem.
Końce natomiast są łączone ze sobą za pomocą klocka i młotka.

Podłogi Design typu Silent Touch® to podłogi dobrze wyglądające, zdrowe i jednocześnie trwałe. Są ciepłe dla stóp oraz łatwe w czyszczeniu. Kilkanaście wzorów podłóg Silent Touch® sprawia, że chcesz zostać w domu i cieszyć się ich wyglądem i użytecznością w różnych pomieszczeniach. Wysokość montażowa podłogi to tylko 5 mm, choć format paneli to ewidentnie duży wymiar 2150×216 mm. Silent Touch®To ciche, eleganckie i smukłe podłogi łatwe w instalacji dzięki systemowi Multiclic. Są idealne do celów renowacyjnych. Podłogi Design Silent Touch® to również, a może przede wszystkim zdrowy tryb życia. Podłogi są w 100% wolne od PVC oraz nie zawierają żadnych plastyfikatorów.

 

Różnorodność powierzchni

Różnorodność powierzchni

Podłogi Silent Touch® z paneli TM są gładkie, cienkie i niezrównanie elastyczne

Pomysł dla bosych stóp

Pomysł dla bosych stóp

Ciepło i wspaniała elastyczność
to przyjaciel naszych stóp

Pasują pod drzwiami

Pasują pod drzwiami

Przy grubości podłogi zaledwie 5mm,
podłogi zmieszczą się pod drzwiami

Żadnego hałasu

Żadnego hałasu

Specjalna powierzchnia paneli pochłania hałasy
i zapewnia niezbędną ciszę

Żadnych plastyfikatorów

Żadnych plastyfikatorów

Ta podłoga nie zawiera ftalanów i innych plastyfikatorów
i jest całkowicie nieszkodliwa dla zdrowia

Zintegrowany system dźwiękochłonny

Wiele kolekcji podłóg laminowanych MEISTER jest dostępnych ze zintegrowanym systemem dźwiękochłonnym w celu możliwie największej redukcji hałasu tak wewnątrz pomieszczenia, jak i w pomieszczeniach poniżej.

Produkowane są mocne i elastyczne warstwy dźwiękochłonne z wysokiej jakości komponentów mineralnych PUR. Są one w stanie bardzo obniżyć poziom hałasu, jak również zniwelować nierówne powierzchnie. Powoduje to pewny i stały kontakt z podłożem i zapewnia dodatkową redukcję hałasu.

Solidna konstrukcja płyt laminowanych ma również decydujący wpływ w pochłanianiu dźwięku. Im grubsza i cięższa jest płyta, tym niższy jest zakres słyszalnych dźwięków osób chodzących po podłodze.

Podłogi laminowane MEISTER ze zintegrowanym systemem absorpcji dźwięku są rzeczywiście ciche i tworzą atmosferę niezakłóconej wygody.

System AquaSafe

Specjalna bariera wodoodporna, płyta HDF >>AquaSafe<< ograniczająca puchnięcie i opracowany, opatentowany trwały mechanizm blokujący profile są zdecydowanymi zaletami systemu AquaSafe. System dostarcza efektywną ochronę powierzchni paneli i krawędzi długotrwale chroniąc przed pęcznieniem spowodowanym przenikaniem wody.