Podkłady izolacyjne

do wszystkich podłóg

Specjalna kompozycja mineralna PUR sprawia, że MEISTER Silence 25 DB i MEISTER Silence 20 jest doskonałym podkładem izolacyjnym, efektywnie absorbującym odgłosy kroków i hałas z pomieszczenia. MEISTER oferuje folie i szeroki wybór podkładów izolacyjnych do zastosowania na wylewkach betonowych, powierzchniach drewnianych oraz innych wedle potrzeb klientów.

MEISTER-Silence 25 DB

Ok. 3 mm grubości wykonany z mieszanki mineralnej PUR ze zintegrowaną barierą przeciw wilgoci i taśmą aluminiową Alustrip. Optymalna redukcja hałasu i odgłosu kroków ze względu na wysoki ciężar właściwy. Wytrzymałość na nacisk (CS = ok. 130 kPa), redukcja hałasu w pomieszczeniu do 31%, redukcja odgłosu kroków do 19dB.

MEISTER-Silence 20

Ok. 2,5 mm grubości wykonany z mieszanki mineralnej PUR. Wytrzymałość na nacisk (CS = ok. 150 kPa), redukcja hałasu w pomieszczeniu do 28%, redukcja odgłosu kroków do 19dB.

MEISTER-Silence 15 DB

Ok. 2 mm grubości wykonany z mieszanki mineralnej PUR ze zintegrowaną barierą przeciw wilgoci i taśmą aluminiową Alustrip. Wytrzymałość na nacisk (CS = ok. 220 kPa), redukcja hałasu w pomieszczeniu do 25%, redukcja odgłosu kroków do 18dB.

MEISTER-Twin Control

Ok. 2 mm grubości. Folia piankowa MEISTER ze zintegrowaną barierą przeciw wilgoci. Wytrzymałość na nacisk (CS = ok. 50 kPa), redukcja odgłosu kroków do 19dB.

Podkład piankowy MEISTER

Ok. 2 mm grubości wykonany z pianki polietylowej.  Wytrzymałość na nacisk (CS = ok. 45 kPa), redukcja odgłosu kroków do 19 dB.

MEISTER-SilenceGrip

ok. 1,5 mm grubości wykonany z mieszanki mineralnej z antypoślizgową górną powierzchnią (chroniona folią PET). Do instalacji pływającej podłóg Design, winylowych i Rigid z systemem zatrzaskowym. Wytrzymałość na nacisk (CS = ok. 450 kPa), redukcja odgłosu kroków do 18 dB.

MEISTER-Silence Compact

Ok. 1,5 mm grubości wykonany z mieszanki mineralnej PUR. Do instalacji pływającej podłóg MeisterDesign. life, winylowych i Rigid z systemem zatrzaskowym. Wytrzymałość na nacisk (CS = ok. 450 kPa), redukcja odgłosu kroków do 18 dB.

Folia polietylenowa MEISTER

ok. 0,2 mm

Taśma MEISTER-Alu-Strip

Aluminiowa taśma klejąca, która może być użyta do łączenia podkładu MEISTER Twin Control.