Podłogi Lindura

Niezwykle wytrzymała podłoga drewniana HD 400

9

Konstrukcja

Lindura to drewniana podłoga, która wytrzyma wiele. Powodem tego jest jej specjalna konstrukcja. Warstwa wierzchnia powstała z prawdziwego drewna z wykorzystaniem innowacyjnej „mączki drzewnej”. Ta mieszanka włókien drzewnych i składników mineralnych sprawia, że ​​powierzchnia Lindura jest niezwykle odporna. Do wyboru różne gatunki drzew: dąb, modrzew lub orzech o różnych wykończeniach powierzchni. Naturalnie olejowane deski Lindura z charakterystycznym rustykalnym charakterem: sęki, pęknięcia i drewniane pory są szczególnie podkreślone ze względu na unikalny proces produkcji. Matowa powierzchnia lakierowana to spokojny i harmonijny wygląd idealnej podłogi.

9

Specjalny format deski

Lindura wygląda szczególnie dobrze w przestronnych pokojach ze względu na długie deski. Jest dostępna w dwóch różnych szerokościach, które mogą być instalowane razem co skutkuje bardzo interesującym ułożeniem wzoru.

9

Mocna i wytrzymała

Lindura kocha wyzwania i bierze na siebie nawet spiczaste buty na obcasie. W teście metalowej kuli spadającej pod naciskiem 4000 Newtonów na standardowym parkiecie widać widoczne wgniecenie. W przypadku Lindury trudno uzyskać ślad uderzenia.

9

Inteligentna konstrukcja

Podłogi drewniane Lindura wykorzystują również solidną środkową warstwę HDF. Jest to jedyny sposób, aby podłoga, która jest wytrzymała, elastyczna i łatwa w utrzymaniu była wciąż oszałamiająco piękna dla oka – prawdziwy hit technologiczny w drewnianej podłodze. Nasz film stanowi doskonały przegląd jak Lindura jest wykonana.

Prezentacja podłogi Lindura

Wzór 1-lamelowa (deska)
FugaNieregularna V-fuga na długich krawędziach, mikro V-fuga na krótkich krawędziach
Systemy i dodatki:– Wszechstronna ochrona przed wilgocią: system AquaSafe
 Zastosowany proszek drzewny
System łączeniaMasterclic Plus®
Gwarancja20 lat w pomieszczeniach mieszkalnych
Grubość11 mm
Rzeczywisty wymiar2200x270mm

Po kliknięciu na ikonę można uzyskać dodatkowe informacvje na temat oznaczeń i certyfikatów.

Imitacja
Imitacja oznacza, że każdy produkt z podłóg Nadura posiada wzór (fakturę) określoną w tytule tego produktu.

Pliki do pobrania