Wbudowana różnorodność. Rodzaje powierzchni podłóg laminowanych

Meister oferuje jedno-, dwu- lub trzy-lamelowe panele, które w połączeniu z wybranymi efektami drewna i dekorów, pozwalają na pełną dowolność projektowania. Ukierunkowane V-fugi na długich lub wszystkich krawędziach deski zapewniają prawdziwie autentyczny wygląd.

 

Podłogi laminowane 1-lamelowe

1-lamelowe panele laminowane nadają pomieszczeniom dostojny wygląd. Ich powierzchnie są inspirowane deskami z prawdziwego drewna. Naturalny wygląd podłogi jest podkreślony przez grę kolorów i struktur w drewnianej fakturze paneli. W zależności od powierzchni, mogą wyglądać rustykalnie bądź elegancko.

Podłogi laminowane 2-lamelowe

Uderzająco piękne powierzchnie jak jesion twardy lub akacja są szczególnie efektowne w układzie 2-lamelowym. Promieniują elegancją i okazałością.

Podłogi laminowane 3-lamelowe

Wzór jest skomponowany z trzech lameli na jednej desce. Fascynująca kombinacja kolorów, której rezultat oznacza, że takie podłogi doskonale współpracują z najszerszą gamą stylów w projektowaniu.

 

Rodzaje krawędzi paneli podłogowych laminowanych

W niektórych z kolekcji Meister krawędzie paneli otrzymują formę V-fugi. To podkreśla charakter deski lub płytki podłogowej na całej powierzchni i sprawia ogólne wrażenie niezwykłej autentyczności.

V-fuga na długich krawędziach
(z LD 300 | 20 Melango, LD 200)

 

 

 

V-fuga szara na każdej krawędzi
(z LB 250)

 

V-fuga na każdej krawędzi
(z LD 400, LS 300)

 

 

 

 

V-fuga czarna na każdej krawędzi
(tylko z LB 250
naturalna czysta biel 6097 | dekoracja)

 

Łączenie spójne bez V-fugi
(z LC 300, LC 200, LC 100)

 

 

 

 

Meister Polska na Facebooku